My Favorite Movies


  gamewizzard11's Rating My Rating
1
Hannibal 2001,  R)
2
The Dark Knight 2008,  PG-13)
The Dark Knight
my only complaint is two-face could have looked so much better.
3
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street 2007,  R)
4
Gladiator 2000,  R)
5
Saw 2004,  R)
6
Willy Wonka and the Chocolate Factory 1971,  G)
7
Seven (Se7en) 1995,  R)
8
American Psycho 2000,  R)
American Psycho
I loved this movie and how you kind of wonder if he's killed anyone at all. I'm really starting to like Christian Bale more and more
9
Charlie and the Chocolate Factory 2005,  PG)
10
Hostel 2006,  R)
11
Tipping the Velvet 2002,  R)
12
The Matrix 1999,  R)
13
Equilibrium 2002,  R)
14
Fido 2006,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments