My Favorite Movies
| gambitt16's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Spider-Man 2 2004, PG-13) |
|
| 2 |
X-Men: The Last Stand 2006, PG-13) |
|
| 3 |
X2: X-Men United 2003, PG-13) |
|
| 4 |
Spider-Man 2002, PG-13) |
|
| 5 |
X-Men 2000, PG-13) |
|
| 6 |
Batman 1989, PG-13) |
|
| 7 |
The Incredibles 2004, PG) |
|
| 8 |
Aladdin 1992, G) |
|
| 9 |
Batman Begins 2005, PG-13) |
|
| 10 |
The Transformers - The Movie 1986, PG) |
|
| 11 |
Fantastic Four 2005, PG-13) |
|
| 12 |
Spider-Man 3 2007, PG-13) |
|
| 13 |
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer 2007, PG) |
|
| 14 |
Transformers 2007, PG-13) |














