My Favorite Movies
| gaellekhalife's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Blood Diamond 2006, R) |
|
| 2 |
The Simpsons Movie 2007, PG-13) |
|
| 3 |
Eurotrip 2004, R) |
|
| 4 |
The Ring Two 2005, PG-13) |
|
| 5 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 6 |
Scary Movie 3 2003, PG-13) |
|
| 7 |
The Illusionist 2006, PG-13) |
|
| 8 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 9 |
The Ring 2002, PG-13) |
|
| 10 |
The Phantom of the Opera 1989, R) |
|
| 11 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 12 |
Wuthering Heights 2003, PG-13) |
|
| 13 |
Just Friends 2005, PG-13) |
|
| 14 |
Just Married 2003, PG-13) |














