My Favorite Movies


  gabriellasctt's Rating My Rating
1
White Chicks 2004,  PG-13)
White Chicks
funny!!!!
2
Beauty Shop 2005,  PG-13)
3
Just My Luck 2006,  PG-13)
4
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
5
Sleepover 2004,  PG)
6
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
7
High School Musical 2006,  G)
High School Musical
the songs were great and the story line 2!!
8
13 Going on 30 (Suddenly 30) 2004,  PG-13)
9
Nanny McPhee 2006,  PG)
Nanny McPhee
magical and funny!!!
10
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
11
Material Girls 2006,  PG)
12
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
13
Eragon 2006,  PG)
14
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
15
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
16
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
17
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
18
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
19
White Noise 2005,  PG-13)
White Noise
creepy
20
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
21
House of Wax 1953,  Unrated)
House of Wax
freaky
22
Big Momma's House 2000,  PG-13)
23
Bringing Down The House 2003,  PG-13)
24
Mean Girls 2004,  PG-13)
25
The Medallion 2003,  PG-13)
26
The Tuxedo 2002,  PG-13)
27
Take the Lead 2006,  PG-13)
Take the Lead
the moves were fab!!
28
A Cinderella Story 2004,  PG)
A Cinderella Story
so romantic..better than the real cinderella story.

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments