My Favorite Movies
| g00dguy's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Underworld 2003, R) |
|
| 2 |
Underworld: Evolution 2006, R) |
|
| 3 |
300 2007, R) |
|
| 4 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 5 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 6 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 7 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 8 |
Scary Movie 4 2006, PG-13) |
|
| 9 |
Scary Movie 2 2001, R) |
|
| 10 |
Scary Movie 3 2003, PG-13) |
|
| 11 |
Date Movie 2006, PG-13) |











