My Favorite Movies
| fzrobert571's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Seven (Se7en) 1995, R) |
|
| 2 |
Fight Club 1999, R) |
|
| 3 |
The Social Network 2010, PG-13) |
|
| 4 |
The Shawshank Redemption 1994, R) |
|
| 5 |
Schindler's List 1993, R) |
|
| 6 |
Crash 2005, R) |
|
| 7 |
Trainspotting 1996, R) |
|
| 8 |
127 Hours 2010, R) |
|
| 9 |
8 Mile 2002, R) |
|
| 10 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 11 |
The Pursuit of Happyness 2006, PG-13) |
|
| 12 |
Run Lola Run (Lola rennt) 1998, R) |
|
| 13 |
The Sound of Music 1965, G) |
|
| 14 |
Phone Booth 2003, R) |














