My Favorite Movies
| fuzzyslowmo's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Amélie (Le Fabuleux destin d'Amélie Poulain) 2001, R) |
|
| 2 |
Casino Royale 2006, PG-13) |
|
| 3 |
The Bourne Identity 2002, PG-13) |
|
| 4 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 5 |
Love Actually 2003, R) |
|
| 6 |
Eternal Sunshine Of The Spotless Mind 2004, R) |
|
| 7 |
Ice Age 2002, PG) |
|
| 8 |
My Big Fat Greek Wedding 2002, PG) |
|
| 9 |
The Sisterhood of the Traveling Pants 2005, PG) |
|
| 10 |
Casablanca 1942, PG) |
|
| 11 |
The Dark Knight 2008, PG-13) |
|
| 12 |
WALL-E 2008, G) |












