My Favorite Movies


  Furor's Rating My Rating
1
X-Men: The Last Stand 2006,  PG-13)
2
X-Men 2000,  PG-13)
3
Thirteen Ghosts (13 Ghosts) 2001,  R)
4
Freddy vs. Jason 2003,  R)
5
Mambo Italiano 2003,  R)
Mambo Italiano
Those guys are really hot.
6
Just Friends 2005,  PG-13)
Just Friends
I wish my best friend were in love with me.
7
Spider-Man 2002,  PG-13)
8
Romy and Michele's High School Reunion 1997,  R)
Romy and Michele's High School Reunion
If i were heterosexual... they were would be my girlfriends...
9
The Faculty 1998,  R)
10
Final Destination 3 2006,  R)
Final Destination 3
it makes me realize that we all can die at any time.
11
Final Destination 2000,  R)
12
Latter Days 2003,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments