My Favorite Movies
My favorite movies as an adult . . . Wowzers!!!!!! : )
| fun2bmoi's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 2 |
Underworld 2003, R) |
|
| 3 |
Spider-Man 2 2004, PG-13) |
|
| 4 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 5 |
A Bug's Life 1998, G) |
|
| 6 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 7 |
Ice Age 2002, PG) |
|
| 8 |
Toy Story 1995, G) |
|
| 9 |
Sin City 2005, R) |
|
| 10 |
Braveheart 1995, R) |
|
| 11 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 12 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 13 |
There's Something About Mary 1998, R) |
|
| 14 |
The Incredibles 2004, PG) |














