My Favorite Movies
| fudgemonkey69's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Peter Pan 2003, PG) |
|
| 2 |
The 40 Year Old Virgin 2005, R) |
|
| 3 |
Men in Black II 2002, PG-13) |
|
| 4 |
Bad Boys 1995, R) |
|
| 5 |
Secret Window 2004, PG-13) |
|
| 6 |
Big Fish 2004, PG-13) |
|
| 7 |
Ghost Rider 2007, PG-13) |
|
| 8 |
Donnie Darko 2001, R) |
|
| 9 |
About a Boy 2002, PG-13) |
|
| 10 |
Saw II 2005, R) |
|
| 11 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 12 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 13 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 14 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 15 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 16 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 17 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 18 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 19 |
Spider-Man 3 2007, PG-13) |
|
| 20 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 21 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 22 |
Spider-Man 2002, PG-13) |
|
| 23 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 24 |
American Pie 1999, R) |
|
| 25 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 26 |
Scary Movie 4 2006, PG-13) |
|
| 27 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 28 |
Click 2006, PG-13) |
|
| 29 |
Scary Movie 3 2003, PG-13) |





























