My Favorite Movies
| fuckyou1320's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Ocean's Thirteen 2007, PG-13) |
|
| 2 |
The Bourne Ultimatum 2007, PG-13) |
|
| 3 |
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer 2007, PG) |
|
| 4 |
Mr. Bean's Holiday 2007, G) |
|
| 5 |
300 2007, R) |
|
| 6 |
Ocean's Eleven 2001, PG-13) |
|
| 7 |
Fantastic Four 2005, PG-13) |
|
| 8 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 9 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 10 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 11 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 12 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 13 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 14 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 15 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 16 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
















