My Favorite Movies
| fu6192's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Rocky 1976, PG) |
|
| 2 |
Rocky IV 1985, PG) |
|
| 3 |
Rocky V 1990, PG-13) |
|
| 4 |
Rocky Balboa 2006, PG) |
|
| 5 |
Rocky III 1982, PG) |
|
| 6 |
Rocky II 1979, PG) |
|
| 7 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |
|
| 8 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 9 |
Not Another Teen Movie 2001, R) |
|
| 10 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 11 |
Scary Movie 2 2001, R) |
|
| 12 |
Scary Movie 3 2003, PG-13) |
|
| 13 |
Scary Movie 4 2006, PG-13) |
|
| 14 |
Ace Ventura: Pet Detective 1994, PG-13) |
|
| 15 |
Ace Ventura - When Nature Calls 1995, PG-13) |
|
| 16 |
Once Were Warriors 1994, R) |
|
| 17 |
A Nightmare on Elm Street 3 - Dream Warriors 1987, R) |
|
| 18 |
We Were Soldiers 2002, R) |
|
| 19 |
Dog Soldiers 2002, R) |
|
| 20 |
The Junction Boys 2002, Unrated) |
|
| 21 |
American Pie 1999, R) |
|
| 22 |
American Pie 2 2001, R) |
|
| 23 |
American Pie Presents - Band Camp 2005, R) |
|
| 24 |
The 40 Year Old Virgin 2005, R) |
























