My Favorite Movies


  frostysno2000's Rating My Rating
1
In the Mouth of Madness 1994,  R)
2
I Love You to Death 1990,  R)
3
Where Eagles Dare 1969,  PG)
4
The Taming of the Shrew 1967,  Unrated)
5
The Devil's Brigade 1968,  Unrated)
6
French Kiss 1995,  PG-13)
7
Mad Max 2: The Road Warrior 1981,  R)
8
The Seven Year Itch 1955,  Unrated)
9
Mixed Nuts 1994,  PG-13)
10
28 Days Later 2002,  R)
11
Operation Petticoat 1959,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments