My Favorite Movies
| frme2know's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Underworld 2003, R) |
|
| 2 |
Underworld: Evolution 2006, R) |
|
| 3 |
The Mummy 1999, PG-13) |
|
| 4 |
The Mummy Returns 2001, PG-13) |
|
| 5 |
The Scorpion King 2002, PG-13) |
|
| 6 |
XXX 2002, PG-13) |
|
| 7 |
xXx: State of the Union 2005, R) |
|
| 8 |
Lethal Weapon 4 1998, R) |
|
| 9 |
Lethal Weapon 1987, R) |
|
| 10 |
Lethal Weapon 3 1992, R) |
|
| 11 |
Lethal Weapon 2 1989, R) |











