My Favorite Movies


  friends4ever5's Rating My Rating
1
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
Titanic (in 3D)
great movie A++
2
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
3
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
4
Finding Nemo 2003,  G)
5
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
6
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
7
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
8
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
9
White Chicks 2004,  PG-13)
10
50 First Dates 2004,  PG-13)
11
The Longest Yard 2005,  PG-13)
12
The Matrix 1999,  R)
13
Shrek 2001,  PG)
14
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005,  PG)
15
The Day After Tomorrow 2004,  PG-13)
16
The Wedding Planner 2001,  PG-13)
17
Madagascar 2005,  PG)
18
Pulp Fiction 1994,  R)
19
Forrest Gump 1994,  PG-13)
20
Step Up 2006,  PG-13)
21
Hitch 2005,  PG-13)
22
Saving Private Ryan 1998,  R)
23
Napoleon Dynamite 2004,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments