My Favorite Movies
Action, Romantic, Documentary,Adventure
| fresnelo1's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Eye 2008, PG-13) |
|
| 2 |
Fantastic Four 2005, PG-13) |
|
| 3 |
Sin City 2005, R) |
|
| 4 |
The Hive 2008, Unrated) |
|
| 5 |
Vipers 2008, R) |
|
| 6 |
Shadows Light 2008, G) |
|
| 7 |
Sideways 2004, R) |
|
| 8 |
The Ring 2002, PG-13) |
|
| 9 |
Bad Boys II 2003, R) |
|
| 10 |
Dr. Martin Luther King, Jr.: A Historical Perspective 1993, Unrated) |
|
| 11 |
Martin Luther King Jr. - I Have a Dream 1986, Unrated) |
|
| 12 |
Mrs. Doubtfire 1993, PG-13) |
|
| 13 |
The Legend of Zorro 2005, PG) |
|
| 14 |
The Bourne Ultimatum 2007, PG-13) |
|
| 15 |
Mama, I Want to Sing! 2010, PG) |
|
| 16 |
XXX 2002, PG-13) |
















