My Favorite Movies


  fregia28's Rating My Rating
1
8 Mile 2002,  R)
8 Mile
way totoally cool
2
Finding Nemo 2003,  G)
Finding Nemo
waycool
3
Charlie and the Chocolate Factory 2005,  PG)
Charlie and the Chocolate Factory
loved it so much
4
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
loved loved loved oh yeah big time
5
The Day After Tomorrow 2004,  PG-13)
The Day After Tomorrow
own it and love it
6
A Walk to Remember 2002,  PG)
A Walk to Remember
my all time favorite movei ever
7
The Ring 2002,  PG-13)
The Ring
scasey and kicks ass
8
War of the Worlds 2005,  PG-13)
War of the Worlds
rock on loved it totally
9
10 Things I Hate About You 1999,  PG-13)
10 Things I Hate About You
coolflick loved it
10
A Cinderella Story 2004,  PG)
A Cinderella Story
cool hialry duff is sooo cool
11
The Notebook 2004,  PG-13)
The Notebook
love ed it so much
12
Donnie Darko 2001,  R)
Donnie Darko
dark and also way cool

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments