My Favorite Movies
| frees21's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
8 Mile 2002, R) |
|
| 2 |
The Majestic 2001, PG) |
|
| 3 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |
|
| 4 |
The Fast and the Furious 2001, PG-13) |
|
| 5 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 6 |
Constantine 2005, R) |
|
| 7 |
16 Blocks 2006, PG-13) |
|
| 8 |
Gone in 60 Seconds (Gone in Sixty Seconds) 2000, PG-13) |
|
| 9 |
Saving Private Ryan 1998, R) |
|
| 10 |
Black Hawk Down 2001, R) |
|
| 11 |
Gladiator 2000, R) |
|
| 12 |
300 2007, R) |
|
| 13 |
The Rock 1996, R) |
|
| 14 |
Prime 2005, PG-13) |
|
| 15 |
Wedding Crashers 2005, R) |
|
| 16 |
The Lake House 2006, PG) |
















