My Favorite Movies
| freddy88ed's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 2 |
Before Sunrise 1995, R) |
|
| 3 |
Brokeback Mountain 2005, R) |
|
| 4 |
Hairspray 2007, PG) |
|
| 5 |
The Hours 2002, PG-13) |
|
| 6 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 7 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 8 |
The Thin Red Line 1998, R) |
|
| 9 |
The Nightmare Before Christmas 1993, PG) |
|
| 10 |
Zodiac 2007, R) |
|
| 11 |
Mary Poppins 1964, G) |
|
| 12 |
Aladdin 1992, G) |
|
| 13 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 14 |
Enchanted 2007, PG) |
|
| 15 |
Catch Me If You Can 2002, PG-13) |
|
| 16 |
The Ladykillers 2004, R) |
|
| 17 |
Chicago 2002, PG-13) |

















