Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  fredchevy2011's Rating My Rating
1
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
I loved watchin the hottie guys in here! lol.
2
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
it was so funny but watch the 1st one then the 2nd on not the 2 then 1!
3
Open Range 2003,  R)
Open Range
Loved this move it gets better everytime i watch it!
4
Smokey and the Bandit 1977,  PG)
Smokey and the Bandit
movie is funny i have the car!!!!!!
5
Smokey and the Bandit, Pt. 3 1983,  PG)
Smokey and the Bandit, Pt. 3
this one is still good but the 1st one is the best i think.
6
Smokey and the Bandit II 1980,  PG)
Smokey and the Bandit II
Again loved it.
7
8 Seconds 1994,  PG-13)
8 Seconds
This movie is good and sad. why did the hottie have to die?
8
Gone in 60 Seconds (Gone in Sixty Seconds) 2000,  PG-13)
Gone in 60 Seconds (Gone in Sixty Seconds)
Loved it!!!!
9
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
2 Fast 2 Furious
i loved this movie
10
The Fast and the Furious 2001,  PG-13)
The Fast and the Furious
it is relly good.
11
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006,  PG-13)
12
Tom and Jerry - The Fast and the Furry 2005,  Unrated)
Tom and Jerry -  The Fast and the Furry
funny

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments