My Favorite Movies


  freakymom77's Rating My Rating
1
Without A Paddle 2004,  PG-13)
2
The Marine 2006,  PG-13)
The Marine
HE'S DA MAN!!!!
3
The Rundown (Welcome to the Jungle) 2003,  PG-13)
4
Uncle Buck 1989,  PG)
5
Cool Runnings 1993,  PG)
Cool Runnings
Good Clean Fun!
6
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
7
Lilo & Stitch 2003,  G)
8
Death Becomes Her 1992,  PG-13)
9
The Langoliers 1995,  PG-13)
10
Stephen King's It 1990,  Unrated)
11
Stephen King's The Shining (MINI-SERIES) 2003,  Unrated)
12
Stephen King's Rose Red 2002,  PG-13)
13
Stephen King's The Stand 2000,  Unrated)
14
Misery 1990,  R)
15
Jurassic Park 1993,  PG-13)
16
The Lost World - Jurassic Park 1997,  PG-13)
17
Jurassic Park III 2001,  PG-13)
18
The Omen 2006,  R)
19
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
20
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments