My Favorite Movies
| freakyme91's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 2 |
Scooby-Doo 2002, PG) |
|
| 3 |
Scooby-Doo 2 - Monsters Unleashed 2004, PG) |
|
| 4 |
Final Destination 2 2003, R) |
|
| 5 |
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan 2006, R) |
|
| 6 |
Stomp the Yard 2007, PG-13) |
|
| 7 |
Stomp Out Loud 1997, Unrated) |
|
| 8 |
Happy Feet 2006, PG) |
|
| 9 |
School of Rock 2003, PG-13) |
|
| 10 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 11 |
Bring It On 2000, PG-13) |
|
| 12 |
Just My Luck 2006, PG-13) |












