My Favorite Movies
| freakboymb's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Benchwarmers 2006, PG-13) |
|
| 2 |
Jackass - The Movie 2002, R) |
|
| 3 |
Jackass: Number Two 2006, R) |
|
| 4 |
Saw 2004, R) |
|
| 5 |
Saw II 2005, R) |
|
| 6 |
Saw III 2006, R) |
|
| 7 |
Seed Of Chucky 2004, R) |
|
| 8 |
Bride of Chucky 1998, R) |
|
| 9 |
X-Men: The Last Stand 2006, PG-13) |
|
| 10 |
X2: X-Men United 2003, PG-13) |
|
| 11 |
X-Men 2000, PG-13) |











