My Favorite Movies
| FrAZZZZiERRRR's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Dear John 2010, PG-13) |
|
| 2 |
Twilight 2008, PG-13) |
|
| 3 |
The Wedding Planner 2001, PG-13) |
|
| 4 |
Enchanted 2007, PG) |
|
| 5 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 6 |
No Reservations 2007, PG) |
|
| 7 |
Mrs. Doubtfire 1993, PG-13) |
|
| 8 |
Mamma Mia! 2008, PG-13) |
|
| 9 |
Sleepless in Seattle 1993, PG) |
|
| 10 |
Get Smart 2008, PG-13) |










