My Favorite Movies


  Franko5001's Rating My Rating
1
Fight Club 1999,  R)
2
Pulp Fiction 1994,  R)
3
Kill Bill: Volume 1 2003,  R)
4
Kill Bill, Volume 2 2004,  R)
5
Reservoir Dogs 1992,  R)
6
Sin City 2005,  R)
7
Scarface 1983,  R)
8
The Godfather 1972,  R)
9
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan 2006,  R)
10
Forrest Gump 1994,  PG-13)
11
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
12
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
13
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments