My Favorite Movies
| franki63's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Ocean's Eleven 2001, PG-13) |
|
| 2 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 3 |
Ocean's Twelve 2004, PG-13) |
|
| 4 |
Mona Lisa Smile 2003, PG-13) |
|
| 5 |
My Big Fat Greek Wedding 2002, PG) |
|
| 6 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 7 |
Julie & Julia 2009, PG-13) |
|
| 8 |
Mamma Mia! 2008, PG-13) |
|
| 9 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 10 |
Ghost Rider 2007, PG-13) |
|
| 11 |
Coco Chanel 2008, PG) |
|
| 12 |
Nutty Professor II - The Klumps 2000, PG-13) |












