My Favorite Movies
Give list a short description
| frank24pr's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 3 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 4 |
V for Vendetta 2006, R) |
|
| 5 |
Cloverfield 2008, PG-13) |
|
| 6 |
Shaun of the Dead 2004, R) |
|
| 7 |
300 2007, R) |
|
| 8 |
Troy 2004, R) |
|
| 9 |
Underworld 2003, R) |
|
| 10 |
Underworld: Evolution 2006, R) |
|
| 11 |
I, Robot 2004, PG-13) |
|
| 12 |
Jumper 2008, PG-13) |












