My Favorite Movies


  franith's Rating My Rating
1
The Usual Suspects 1995,  R)
2
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back 1980,  PG)
3
The Incredibles 2004,  PG)
4
Super Troopers 2002,  R)
5
Last Tango in Paris 1972,  NC-17)
6
The Deer Hunter 1978,  R)
7
Eternal Sunshine Of The Spotless Mind 2004,  R)
8
Fight Club 1999,  R)
9
Starship Troopers 1997,  R)
10
Adaptation 2002,  R)
11
The Departed 2006,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments