My Favorite Movies
| francynafp's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
August Rush 2007, PG) |
|
| 2 |
Music and Lyrics 2007, PG-13) |
|
| 3 |
Just Like Heaven 2005, PG-13) |
|
| 4 |
Memoirs of a Geisha 2005, PG-13) |
|
| 5 |
The Butterfly Effect 2004, R) |
|
| 6 |
Mulan 1998, G) |
|
| 7 |
Shark Tale 2004, PG) |
|
| 8 |
Baohulu de mimi (The Secret of the Magic Gourd) 2007, G) |
|
| 9 |
The Magical Legend of the Leprechauns 1999, Unrated) |
|
| 10 |
P.S. I Love You 2007, PG-13) |
|
| 11 |
Noodle 2007, Unrated) |











