My Favorite Movies
| Francieli's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 2 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 3 |
Music and Lyrics 2007, PG-13) |
|
| 4 |
The Holiday 2006, PG-13) |
|
| 5 |
My Super Ex-Girlfriend 2006, PG-13) |
|
| 6 |
The Pursuit of Happyness 2006, PG-13) |
|
| 7 |
Accepted 2006, PG-13) |
|
| 8 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 9 |
John Tucker Must Die 2006, PG-13) |
|
| 10 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 11 |
You, Me and Dupree 2006, PG-13) |











