My Favorite Movies


  foxystina21's Rating My Rating
1
Laws of Attraction 2004,  PG-13)
Laws of Attraction
This is such a good movie with really good acting and one of my favorite movies.
2
Diary of a Mad Black Woman 2005,  PG-13)
Diary of a Mad Black Woman
This is an awesome movie. All the acting in it is really good.
3
Yours, Mine & Ours 2005,  PG)
Yours, Mine & Ours
This is a really good movie. The acting was really good and it was a good romantic comedy/family film.
4
My Date with Drew 2003,  PG)
My Date with Drew
I love this movie!!! It's awesome. I highly recommend it.
5
The Banger Sisters 2002,  R)
The Banger Sisters
This is an awesome movie. Goldie Hawn and susan surandon are awesome in it.
6
Must Love Dogs 2005,  PG-13)
7
The Perfect Man 2005,  PG)
8
Just Like Heaven 2005,  PG-13)
Just Like Heaven
This is a cute movie! it's really good.
9
In Her Shoes 2005,  PG-13)
In Her Shoes
This is an awesome movie. Cameron diaz and toni collette shirly maclaine are all really awesome in it.
10
The Devil Wears Prada 2006,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments