Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  foxxdogg's Rating My Rating
1
Ice Age 2002,  PG)
2
Aladdin 1992,  G)
3
Just Friends 2005,  PG-13)
4
Just Like Heaven 2005,  PG-13)
5
Four Brothers 2005,  R)
6
Ace Ventura - When Nature Calls 1995,  PG-13)
7
Toy Story 1995,  G)
8
American Pie Presents - Band Camp 2005,  R)
9
I, Robot 2004,  PG-13)
10
The Mask 1994,  PG-13)
11
Spider-Man 2 2004,  PG-13)
12
Freaky Friday 2003,  PG)
13
Batman Begins 2005,  PG-13)
14
The Lion King 1994,  G)
15
Shrek 2 2004,  PG)
16
Grease 1978,  PG)
17
Finding Nemo 2003,  G)
18
Robots 2005,  PG)
19
Braveheart 1995,  R)
Braveheart
SiCK MOVIE
20
Big Daddy 1999,  PG-13)
21
Mrs. Doubtfire 1993,  PG-13)
22
Jack 1996,  PG-13)
23
Hook 1991,  PG)
24
Jumanji 1995,  PG)
25
Robin Williams: Live on Broadway 2002,  Unrated)
Robin Williams: Live on Broadway
OMG FUNNY as HeLL
26
X-Men: The Last Stand 2006,  PG-13)
X-Men: The Last Stand
THIS MOVIE IS SO SICK
GOTTA SEE THIS
NO QUESTIONS ASKED !!!!!!!
GO SEE THIS MOVIE !!!
NOW !!!!!
lol

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments