My Favorite Movies
| Foxx90's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Collateral 2004, R) |
|
| 2 |
Final Destination 2000, R) |
|
| 3 |
Fight Club 1999, R) |
|
| 4 |
The Prestige 2006, PG-13) |
|
| 5 |
District 9 2009, R) |
|
| 6 |
Avatar 2009, PG-13) |
|
| 7 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 8 |
Sin City 2005, R) |
|
| 9 |
The Hills Have Eyes 2006, R) |
|
| 10 |
Miami Vice 2006, R) |
|
| 11 |
Saw 2004, R) |











