My Favorite Movies
| foxeylady28's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
My Super Ex-Girlfriend 2006, PG-13) |
|
| 2 |
American Wedding 2003, R) |
|
| 3 |
8 Mile 2002, R) |
|
| 4 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 5 |
Along Came Polly 2004, PG-13) |
|
| 6 |
My Best Friend's Wedding 1997, PG-13) |
|
| 7 |
Erin Brockovich 2000, R) |
|
| 8 |
Mrs. Doubtfire 1993, PG-13) |
|
| 9 |
Happy Gilmore 1996, PG-13) |
|
| 10 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 11 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 12 |
Lady and the Tramp 1955, G) |
|
| 13 |
Cheaper by the Dozen 2 2005, PG) |
|
| 14 |
Cheaper by the Dozen 2003, PG) |
|
| 15 |
The Devil Wears Prada 2006, PG-13) |
|
| 16 |
Liar Liar 1997, PG-13) |
|
| 17 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 18 |
Twister 1996, PG-13) |
|
| 19 |
Space Jam 1996, PG) |
|
| 20 |
Madagascar 2005, PG) |
|
| 21 |
Beauty and the Beast 1991, G) |
|
| 22 |
The Girl Next Door 2004, R) |
|
| 23 |
Toy Story 1995, G) |
|
| 24 |
Monsters, Inc. 2001, G) |
|
| 25 |
Anchorman - The Legend Of Ron Burgundy 2004, PG-13) |
|
| 26 |
Ghost 1990, PG-13) |
|
| 27 |
Old School 2003, R) |
|
| 28 |
Big Daddy 1999, PG-13) |
|
| 29 |
The Lion King 1994, G) |
|
| 30 |
The Wedding Planner 2001, PG-13) |
|
| 31 |
How to Lose a Guy in 10 Days 2003, PG-13) |































