My Favorite Movies
| fosta69's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Armageddon 1998, PG-13) |
|
| 2 |
The Bodyguard 1992, R) |
|
| 3 |
Die Hard 1988, R) |
|
| 4 |
Die Hard 2 (Die Hard 2: Die Harder) 1990, R) |
|
| 5 |
Live Free or Die Hard 2007, PG-13) |
|
| 6 |
Die Hard 3: With a Vengeance 1995, R) |
|
| 7 |
The Whole Nine Yards 2000, R) |
|
| 8 |
The Whole Ten Yards 2004, PG-13) |
|
| 9 |
The Kid 2000, PG) |
|
| 10 |
The Fifth Element 1997, PG-13) |
|
| 11 |
The Sixth Sense 1999, PG-13) |
|
| 12 |
Pulp Fiction 1994, R) |
|
| 13 |
Hostage 2005, R) |
|
| 14 |
Mercury Rising 1998, R) |
|
| 15 |
Over the Hedge 2006, PG) |
|
| 16 |
The Guardian 2006, PG-13) |
|
| 17 |
The Ringer 2005, PG-13) |
|
| 18 |
Queen of the Damned 2002, R) |
|
| 19 |
The Crow 1994, R) |
|
| 20 |
Ultraviolet 2006, PG-13) |
|
| 21 |
Black Knight 2001, PG-13) |
|
| 22 |
National Security 2003, PG-13) |






















