My Favorite Movies


  fordkiera12's Rating My Rating
1
Norbit 2007,  PG-13)
Norbit
this movie is so good
2
ATL 2006,  PG-13)
ATL
i love this movie
3
Stomp the Yard 2007,  PG-13)
Stomp the Yard
you hould see this movie
4
Don't Be a Menace to South Central While Drinking Your Juice in The Hood 1996,  R)
5
Freedom Writers 2007,  PG-13)
6
Daddy's Little Girls 2007,  PG-13)
7
Phat Girlz 2006,  PG-13)
8
Baby Boy 2001,  R)
9
Meet the Browns 2004,  Unrated)
10
Madea Goes to Jail 2006,  PG-13)
11
Madea's Family Reunion 2006,  PG-13)
12
Madea's Class Reunion 2003,  Unrated)
13
Roll Bounce 2005,  PG-13)
14
Friday 1995,  R)
15
Next Friday 2000,  R)
16
Friday After Next 2002,  R)
17
The Simpsons Movie 2007,  PG-13)
18
Ruby Bridges 1998,  Unrated)
Ruby Bridges
this is so educational
19
Matilda 1996,  PG)
20
Soul Plane 2004,  R)
21
The Pursuit of Happyness 2006,  PG-13)
22
Shrek the Third 2007,  PG)
23
Diary of a Mad Black Woman 2005,  PG-13)
24
Brown Sugar 2002,  PG-13)
25
Scary Movie 2000,  R)
26
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
27
Scary Movie 2 2001,  R)
28
Scary Movie 3 2003,  PG-13)
29
The Players Club 1998,  R)
30
Johnson Family Vacation 2004,  PG-13)
31
Family Reunion: The Movie 2002,  PG-13)
32
Madea's Family Reunion 2002,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments