My Favorite Movies


  forbiddenlove's Rating My Rating
1
The Nightmare Before Christmas 1993,  PG)
The Nightmare Before Christmas
this is the best film eva made!!
2
The Waterboy 1998,  PG-13)
The Waterboy
adam sandlers best film eva so funny
3
Bride of Chucky 1998,  R)
4
Billy Madison 1995,  PG-13)
Billy Madison
adam sandlers second funniest film !! he rocks
5
Mr. Deeds 2002,  PG-13)
6
The Longest Yard 2005,  PG-13)
7
Dr. Seuss - The Cat in the Hat 2003,  PG)
8
Charlie and the Chocolate Factory 2005,  PG)
9
Click 2006,  PG-13)
10
Big Daddy 1999,  PG-13)
11
Seed Of Chucky 2004,  R)
Seed Of Chucky
propa funny
12
50 First Dates 2004,  PG-13)
13
Big Fish 2004,  PG-13)
14
Edward Scissorhands 1990,  PG-13)
Edward Scissorhands
omg johnny depp luks ratha fit in this
15
Sleepy Hollow 1999,  R)
16
Finding Neverland 2004,  PG)
17
Once Upon a Time in Mexico 2003,  R)
18
Peter Pan 1953,  G)
19
Beauty and the Beast 1992,  G)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments