My Favorite Movies
| foolishgirl's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Scary Movie 4 2006, PG-13) |
|
| 2 |
Another Gay Movie 2006, R) |
|
| 3 |
8 Mile 2002, R) |
|
| 4 |
Charlie and the Chocolate Factory 2005, PG) |
|
| 5 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 6 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 7 |
Ocean's Eleven 2001, PG-13) |
|
| 8 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 9 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 10 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 11 |
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer 2007, PG) |
|
| 12 |
The Kingdom 2007, R) |
|
| 13 |
Why Did I Get Married? 2007, PG-13) |
|
| 14 |
American Pie 1999, R) |
|
| 15 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 16 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 17 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 18 |
Gladiator 2000, R) |


















