My Favorite Movies


  fonjaym's Rating My Rating
1
Till There Was You 1991,  PG)
2
Bride Wars 2009,  PG)
3
Love And War: 2001,  Unrated)
4
The 17th Bride: A Story of Love and War 1984,  Unrated)
5
The Game Plan 2007,  PG)
6
Don't Give Up on Us 2006,  Unrated)
7
Norbit 2007,  PG-13)
8
Step Up 2 the Streets 2008,  PG-13)
9
Maging Sino Ka Man 1991,  Unrated)
10
Maging Sino Ka Man 2006,  Unrated)
11
El Lobo (Wolf) 2004,  R)
12
Dreamboy 2005,  Unrated)
13
You are the One 2006,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments