My Favorite Movies
| focavasile05's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 2 |
Madagascar 2005, PG) |
|
| 3 |
Peaceful Warrior 2006, PG-13) |
|
| 4 |
Transformers 2007, PG-13) |
|
| 5 |
TMNT 2007, PG) |
|
| 6 |
Pulp Fiction 1994, R) |
|
| 7 |
Resident Evil: Extinction 2007, R) |
|
| 8 |
Kal Ho Naa Ho 2003, Unrated) |
|
| 9 |
Keane 2004, R) |
|
| 10 |
Zoo 2007, Unrated) |
|
| 11 |
Death Proof 2007, R) |
|
| 12 |
The Omen 1976, R) |
|
| 13 |
The Fog 2005, PG-13) |
|
| 14 |
Cidade de Deus (City of God) 2002, R) |
|
| 15 |
Next 2007, PG-13) |
|
| 16 |
Interview with the Vampire 1994, R) |
|
| 17 |
Party Monster 2003, R) |
|
| 18 |
Hellraiser - Inferno 2000, R) |
|
| 19 |
The Nightmare Before Christmas 1993, PG) |
|
| 20 |
Freaky Friday 2003, PG) |
|
| 21 |
Shrek the Third 2007, PG) |
|
| 22 |
Halloween 2007, R) |
|
| 23 |
The Hunting Party 2007, R) |
|
| 24 |
Rambo (Rambo IV) 2008, R) |
























