My Favorite Movies


  Flynnied's Rating My Rating
1
Van Wilder: The Rise of Taj (Van Wilder 2) 2006,  R)
Van Wilder: The Rise of Taj (Van Wilder 2)
this looks sooo mazin if its like party liason ill love it
2
National Lampoon's Van Wilder (Party Liaison) 2002,  R)
National Lampoon's Van Wilder (Party Liaison)
immense bit sick but fuckin quality
3
Green Street Hooligans 2005,  R)
Green Street Hooligans
lovin the windmil at the first fight
4
The Football Factory 2004,  R)
5
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan 2006,  R)
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan
so mazin funniest ive seen in ages
6
Jackass: Number Two 2006,  R)
Jackass: Number Two
looks sooooooo quality
7
Jackass - The Movie 2002,  R)
8
Dirty Sanchez: The Movie 2007,  R)
Dirty Sanchez: The Movie
so funy but not ass good as jackass
9
The Italian Job 2003,  PG-13)
10
Scary Movie 4 2006,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments