My Favorite Movies
X-men! YAY!
| flyingtazos55's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
X-Men: The Last Stand 2006, PG-13) |
|
| 2 |
Dr. Dolittle 1998, PG-13) |
|
| 3 |
Ice Age 2: The Meltdown 2006, PG) |
|
| 4 |
The Wild 2006, G) |
|
| 5 |
Chicken Run 2000, G) |
|
| 6 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 7 |
Chicken Little 2005, G) |
|
| 8 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 9 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 10 |
Final Fantasy VII - Advent Children 2005, PG-13) |










