My Favorite Movies


  flvcrisan's Rating My Rating
1
Zeitgeist: The Movie 2007,  Unrated)
2
Apocalypto 2006,  R)
3
Braveheart 1995,  R)
4
Dances With Wolves 1990,  PG-13)
5
Amadeus 1984,  PG)
6
Doctor Zhivago 1965,  PG-13)
7
The English Patient 1996,  R)
8
One Flew Over the Cuckoo's Nest 1975,  R)
9
Gone With the Wind 1939,  G)
10
There Will Be Blood 2007,  R)
11
A Room With A View 1986,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments