Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  fluffnstuff11's Rating My Rating
1
Kids in America 2005,  PG-13)
2
American Pie 1999,  R)
3
American Pie 2 2001,  R)
4
American Pie 5: The Naked Mile 2006,  R)
5
American Pie Presents - Band Camp 2005,  R)
6
The Holiday 2006,  PG-13)
The Holiday
LOVE LOVE LOVE IT!!!!
7
Raise Your Voice 2004,  PG)
Raise Your Voice
LOVE LOVE LOVE - Hilary Duffs best movie to my point of veiw.. made me cry and sing ^_^
8
She's the Man 2006,  PG-13)
She's the Man
Channing is soo hott in this movie! And the movie plot is great
9
John Tucker Must Die 2006,  PG-13)
John Tucker Must Die
LOVE LOVE LOVE LOVE .. i oculdn't say it more ... i went to the movies and I bought the dvd.. LOVE LOVE LOVE
10
The Last Mimzy 2007,  PG)
The Last Mimzy
It was good

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments