Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  flirty1486's Rating My Rating
1
Queen of the Damned 2002,  R)
Queen of the Damned
I LOVE THIS MOVIE! I don't know how many times I watched it, but I never get bored of it.
2
The Covenant 2006,  PG-13)
The Covenant
I LOVE THIS MOVIE!!
3
Underworld 2003,  R)
Underworld
I LOVE THIS MOVIE!
4
Underworld: Evolution 2006,  R)
Underworld: Evolution
I LOVE THIS MOVIE!!!
5
The Chronicles of Riddick 2004,  PG-13)
6
Ghost Rider 2007,  PG-13)
Ghost Rider
Awesome Movie, I loved It. I was getting tickled during some of it tho *glares*
7
Bad Boys II 2003,  R)
Bad Boys II
"Bad Boys Bad Boys, Watcha Gonna Do, Watcha Gonna Do When They Come For You, Bad Boys Bad Boys!"
8
The Matrix 1999,  R)
The Matrix
I Owen All Three :D.
9
The Matrix Reloaded 2003,  R)
10
The Matrix Revolutions 2003,  R)
11
Bad Boys 1995,  R)
Bad Boys
"BAD BOYS BAD BOYS! WATCHA GONNA WATCHA GONNA DO WHEN THEY COME FOR YOU! BAD BOYS BAD BOYS!"
12
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
2 Fast 2 Furious
PAUL WALKER IS HOOOTTTT!
13
The Fast and the Furious 2001,  PG-13)
14
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006,  PG-13)
The Fast and the Furious: Tokyo Drift
I love the soundtrack to this movie :)
15
Honey 2003,  PG-13)
16
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
17
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
18
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
The Lord of the Rings: The Return of the King
Kick Ass Movie, Can't Wait To Watch It Again Sometime.
19
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
"I got a jar of dirt, I got a jar of dirt,"
"Where did Mr. Thump Thump Go?"
Great movie!
20
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
This Isn't From This Movie But I Gotta Say It..."I GOT A JAR OF DIRT, I GOT A JAR OF DIRT...*Drops Jar*...Where's Mr.Thump Thump?" haha

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments