Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  flip347's Rating My Rating
1
X-Men: The Last Stand 2006,  PG-13)
2
See No Evil 2006,  R)
3
The Marine 2006,  PG-13)
4
Click 2006,  PG-13)
5
Jeepers Creepers 2001,  R)
6
Jeepers Creepers 2 2003,  R)
7
The Hills Have Eyes 2006,  R)
8
The Hills Have Eyes, Part 2 1985,  R)
9
A Nightmare on Elm Street 1984,  R)
10
A Nightmare on Elm Street 4 - The Dream Master 1988,  R)
11
A Nightmare on Elm Street 3 - Dream Warriors 1987,  R)
12
A Nightmare on Elm Street 5 - The Dream Child 1989,  R)
13
A Nightmare on Elm Street 2 - Freddy's Revenge 1985,  R)
14
Darwin's Nightmare 2005,  Unrated)
15
Freddy's Dead - The Final Nightmare 1991,  R)
16
Blade 1998,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments