My Favorite Movies


  flickfip's Rating My Rating
1
8 Mile 2002,  R)
2
10 Things I Hate About You 1999,  PG-13)
3
About a Boy 2002,  PG-13)
4
A Cinderella Story 2004,  PG)
5
A Walk to Remember 2002,  PG)
6
Bad Boys 1995,  R)
7
Bad Boys II 2003,  R)
8
Bring It On 2000,  PG-13)
9
Coyote Ugly 2000,  PG-13)
10
Crossroads 2002,  PG-13)
11
Cruel Intentions 1999,  R)
12
Love and Basketball 2000,  PG-13)
13
Heartbreakers 2001,  PG-13)
14
Hitch 2005,  PG-13)
15
Honey 2003,  PG-13)
16
How to Lose a Guy in 10 Days 2003,  PG-13)
17
Maid in Manhattan 2002,  PG-13)
18
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
19
The Princess Diaries 2001,  G)
20
Raise Your Voice 2004,  PG)
21
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
22
The Sisterhood of the Traveling Pants 2005,  PG)
23
What a Girl Wants 2003,  PG)
24
She's the Man 2006,  PG-13)
25
A Knight's Tale 2001,  PG-13)
26
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments