My Favorite Movies


  flexyourhead's Rating My Rating
1
The Rocky Horror Picture Show 1975,  R)
The Rocky Horror Picture Show
best movie of all time well 2nd best
2
SLC Punk 1998,  R)
SLC Punk
HOLY FUCK!!!!!!!!!!!!! BEST MOVIE EVER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3
Little Shop of Horrors 1986,  PG-13)
Little Shop of Horrors
oh my i love this movie
4
Monty Python and the Holy Grail 1974,  PG)
Monty Python and the Holy Grail
the french knight is my hero. this is such a good movie you can't imagine how much i love it!!!
5
The Master of Disguise 2002,  PG)
6
Rock 'n' Roll High School 1979,  PG)
7
Alice in Wonderland 1951,  G)
Alice in Wonderland
one of the greatest cartoons and best books of all tiime
8
Freddy Got Fingered 2001,  R)
Freddy Got Fingered
daddy would you like some sausages??
9
Ferris Bueller's Day Off 1986,  PG)
Ferris Bueller's Day Off
abe froman the sausage king of chicago
10
8 Heads in a Duffel Bag 1997,  R)
11
Monkeybone 2001,  PG-13)
12
This Is Spinal Tap 1984,  R)
This Is Spinal Tap
oh my i'd quote the movie but i wouldn't be able to stp myself. ok maybe just one... "don't talk while its ringing"
13
The Illusionist 2006,  PG-13)
The Illusionist
very good
14
House On Haunted Hill 1959,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments