Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  FLaShA's Rating My Rating
1
Bring It On 2000,  PG-13)
Bring It On
BRING IT ON!!!
2
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: At Worlds End
THE WORLDS GONNA END
3
The Blue Lagoon 1980,  R)
The Blue Lagoon
THE LAGOON IS BLUE
4
Home Alone 1990,  PG)
Home Alone
AHHH MUM DAD DONT LEAVE ME HOME ALONE
5
Bring It On Again 2004,  PG-13)
Bring It On Again
BRING IT ON AGAIN
6
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
THE BLACK PEARL IS CURSED
7
Return to the Blue Lagoon 1991,  PG-13)
Return to the Blue Lagoon
AHH THE BLUE LAGOON IS BACK
8
Home Alone 2: Lost in New York 1992,  PG)
Home Alone 2: Lost in New York
AHH NEW YORK
9
Coyote Ugly 2000,  PG-13)
Coyote Ugly
HEY HEY COYOTE UGLY YEA
10
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
Ive neva seen dis movie but sum of mi frends hav nd dey rekons its awesome nd i like all da oder ones so i wuld like dis one
11
Home on the Range 2004,  PG)
Home on the Range
IS CR*P
12
Home Alone 4 2002,  Unrated)
Home Alone 4
AHH DA FORTH TIME
13
Flicka 2006,  PG)
Flicka
GONNA SEEN IT WILL B GOOD
14
Free Willy 2: The Adventure Home 1995,  PG)
Free Willy 2: The Adventure Home
PRETTY BOREN UNLESS U LOVE WHALES...TAVIS...
15
Sweet Home Alabama 2002,  PG-13)
Sweet Home Alabama
MI HOME IS SWEET
16
I'll Be Home for Christmas 1998,  PG)
I'll Be Home for Christmas
I PROMISE I WILL B HOME 4 XMAS
17
My Friend Flicka 1943,  Unrated)
My Friend Flicka
MUM REKONS ITS GOOD SOO ILL TRUST HER
18
Happy Feet 2006,  PG)
Happy Feet
KOOL SONGS
19
Happy Gilmore 1996,  PG-13)
Happy Gilmore
GET IN UR EFFEN HOLE BALL!!!
20
Big Daddy 1999,  PG-13)
Big Daddy
I CAN PEE HIGHER DEN U DADDY
21
Daddy Day Care 2003,  PG)
Daddy Day Care
ILL PAY U IF U LET GO OF DAT POLE

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments