My Favorite Movies
| flappergirl93's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
If Only 2004, PG-13) |
|
| 2 |
Scream 1996, R) |
|
| 3 |
Scream 2 1997, R) |
|
| 4 |
Scream 3 2000, R) |
|
| 5 |
Practical Magic 1998, PG-13) |
|
| 6 |
Final Destination 2000, R) |
|
| 7 |
Final Destination 2 2003, R) |
|
| 8 |
Final Destination 3 2006, R) |
|
| 9 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 10 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 11 |
13 Going on 30 (Suddenly 30) 2004, PG-13) |
|
| 12 |
White Christmas 1954, Unrated) |
|
| 13 |
The Hot Chick 2002, PG-13) |
|
| 14 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 15 |
Van Helsing 2004, PG-13) |
|
| 16 |
Sweet Home Alabama 2002, PG-13) |
|
| 17 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 18 |
The Devil Wears Prada 2006, PG-13) |
|
| 19 |
The Mummy 1999, PG-13) |
|
| 20 |
The Mummy Returns 2001, PG-13) |
|
| 21 |
The Lake House 2006, PG) |
|
| 22 |
Legally Blonde 2001, PG-13) |
|
| 23 |
See Jane Date 2003, PG) |
|
| 24 |
The Prize Winner of Defiance, Ohio 2005, PG-13) |
|
| 25 |
That Thing You Do! 1996, PG) |

























